THAY SPA

kosmetyka wrocławThay jest holistycznym podejściem do pielęgnacji opartym na starożytnej tybetańskiej filozofii, w której piękno i dobre samopoczucie uwarunkowane są przez pięć trwających w harmonii elementów: ogień, wodę, ziemię, powietrze, atmosferę.

Thay to pięć odpowiednio dobranych kompletnych zabiegów, ukierunkowanych na najbardziej wymagające partie ciała oraz zapewniające dobre samopoczucie. Bogate w aktywne składniki produkty wzbogacone o działanie Thay Spa oraz masaże dają niepowtarzalne doznania i wyjątkowe rezultaty.

 

(5kB)
RAM Seria przeciwcellulitowa obrazuje ogień, kolorem jest czerwień. Linia ognia, to aktywne składniki wywołujące efekt ciepła i pobudzające krążenie, wspomagające przepływ płynów i regenerujące ciało.


 

 

(5kB)
BHAM Seria wyszczuplająca obrazuje wodę, kolorem jest błękit. Linia wody posiada szczególne właściwości oczyszczające, detoksykujące i drenujące. Poprawia jędrność skóry i kształtuje sylwetkę.


 

(5kB)
LAM Seria ujędrniająca obrazuje ziemię, kolorem jest ochra. Lam jest także elementem reprezentującym skałę i minerały. Ujędrnia i wzmacnia strukturę skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej sprężysta i spoista.


 

(5kB)
YAM Seria do pielęgnacji biustu obrazuje powietrze, kolorem jest jasna zieleń. Linia powietrza wyraża oddychanie, a tym samym życie. Jej aktywne składniki działają detoksykująco, stymulująco i ujędrniająco na delikatną skórę biustu, a także zapobiegają powstawaniu rozstępów.


 

(5kB)
OM Seria relaksująca obrazuje atmosferę, kolorem jest fiolet. Om, to element, bez którego żaden z pozostałych żywiołów nie może istnieć i działać. Wpływa pozytywnie na umysłową i emocjonalną sferę dobrego samopoczucia.


 

 

Do zabiegów proponujemy profesjonalne produkty w atrakcyjnych cenach.

Pozycjonowanie Wrocław