Pielęgnacja dłoni i stóp

Pielęgnacja dłoni
Dłonie to zwierciadło upływające czasu. Właściwe dbanie o nie pozwoli na utrzymanie ich w jak najlepszej kondycji przez jak najdłuższy czas.

"Narodziny Piękna" proponują pełną gamę zabiegów dotyczących pielęgnacji dłoni i paznokci. Oferujemy oprócz podstaw typu manicure, manicure biologiczny, tipsy, także utwardzanie naturalnej płytki paznokciowej metodą bezkwasową( Alessandro), jak najbardziej zbliżoną do naturalnego paznokcia. Tak wzmocniona płytka zawsze wygląda estetycznie i nie wymaga uwagi na co dzień.

Kąpiele parafinowe to propozycja dla kłopotliwej, nadmiernej suchości naskórka, szorstkości, permanentnego uczucia dyskomfortu towarzyszącemu tym zjawiskom.
W celu odprężenia skóry oraz psychiki proponujemy zabiegi SPA polegające na oczyszczeniu dłoni( peeling, manicure) połączonym z relaksującym masażem aromaterapeutycznym.

To świetna propozycja dla dłoni zmęczonych wymagających rewitalizacji.
Do zabiegów proponujemy rabaty na wysokiej jakości produkty do samodzielnej pielęgnacji w domu.Pielęgnacja stóp
Pielęgnacja stóp oparta jest o najnowszą formułę kosmetyków Pedix- profesjonalnej lini traktującej kompleksowo problematykę stóp.

Bezinwazyjny pedicure wykonany frezarką Ionto Comed pozwoli usunąć zrogowaciały naskórek, zaś cała gama produktów zapewni indywidualne spojrzenie na problematykę każdego klienta.

Proponujemy kąpiele relaksacyjne działające odprężająco na cały organizm, masaże stóp, kąpiele parafinowe poprawiające kondycję przesuszonemu, nieraz popękanemu naskórkowi oraz pedicure SPA- kompleksowa pielęgnacja stóp od kąpieli, oczyszczenia do masażu, które to mają zapewnić jak najwęższą jakość naszych usług.

Do zabiegów proponujemy rabaty na wysokiej jakości produkty do samodzielnej pielęgnacji w domu.Pozycjonowanie Wrocław