RF i elektrostymulacja

RADIOFREKWENCJA- FALE RADIOWE.

Promocja! Tylko teraz wszystkie serie 6 zabiegów RF twarz i ciało -40%!

Fale radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonywanie liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu i pozostałych partii ciała bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry.

Spektakularne rezultaty metodą bezinwazyjną:

- ujędrnienie i poprawa owalu twarzy,

- uelastycznienie skóry szyi, podbródka,

- spłycenie głębokich zmarszczek,

- redukcję tkanki tłuszczowej,

- zmniejszenie worków i cieni pod oczami oraz tzw. "kurzych łapek",

- lifting oczu – uniesienie powieki,

- zmniejszenie przebarwień,

- odmłodzenie i regeneracja,

- dotlenienie, odżywienie, wzrost mikrocyrkulacji w skórze,

- wzrost gęstości i elastyczności oraz napięcia skóry,

- ujędrnienie i modelowanie, poprawa ukrwienia wybranych partii ciała,

- modelowanie brzucha oraz talii,

- eliminacja cellulitu.

Zabieg można wykonywać także na ramionach,  wewnętrznej i zewnętrznej części ud, kolanach, torsie, otłuszczonych plecach. Zabiegi przy użyciu RF działają jak totalna dermoplastyka skóry, wpływając na każdą z 3 warstw: nabłonek, skórę właściwą i tkankę podskórną. Radiofrekwencja daje szeroki wachlarz możliwości: ma zdolności redukowania tkanki tłuszczowej i cellulitu, reguluje pigmentację skóry, spłyca zmarszczki i wygładza cerę przez stymulację i odnowę włókien kolagenowych. Przede wszystkim fale przywracają skórze promienny i młodzieńczy wygląd.

Zabiegi radiofrekwencji można łączyć w różnych kombinacjach z zabiegami elektrostymulacji, mezoterapii bezigłowej i mikroigłowej, masażami, pilingami chemicznymi, mikrodermabrazją.

ELEKTROSTYMULACJA.

Promocja! Tylko teraz 10 zabiegów elektrostymulacji w cenie 600 zł!

Elektrostymulacja mięśni jest rodzajem gimnastyki pasywnej, w której indywidualnie dobrany impuls prądowy przekazywany jest z urządzenia poprzez elektrody i powoduje skurcz wybranych mięsni. Poprzez intensywne oddziaływanie na poszczególne grupy mięśni przyspiesza się metabolizm komórkowy, wzmacniają się mięśnie, następuje redukcja tkanki tłuszczowej i usuwanie toksyn z organizmu. Ponadto dzięki odpowiednio dobranemu programowi ćwiczeń możliwe jest uzyskanie następujących efektów:

 zwiększenie napięcia mięśni, ujędrnienie tkanki skórnej,

-  redukcja cellulitu,

-  uzyskanie ogólnej sprężystości ciała i poprawy kondycji mięśni,

-  bardzo dobre efekty przy ujędrnianiu biustu,

-  po zalecanej serii 10 zabiegów obwody zmniejszają się o 4-8 cm,

-  efekty są trwałe.

Dodatkową zaletą elektrostymulacji jest nieobciążanie ścięgien i stawów podczas ćwiczeń, czego efektem jest brak kontuzji, nawet po bardzo intensywnym treningu. ( Elektrostymulacja jest używana w okresie rekonwalescencji, także przez wyczynowych sportowców). Intensywność treningu i bodźców prądowych dobierane są indywidualnie dla każdej osoby, dzięki czemu ćwiczenia gwarantują najwyższą efektywność.

 

Pozycjonowanie Wrocław