Pakiety na wieczór panieński:

Pakiety na wieczór panieński:

Organizacja ceremonii ślubnej i wesela może wiązać się z atmosferą zaaferowania, a natłok obowiązków sprawia, że panna młoda może nie mieć czasu na poświęcenie wystarczającej uwagi sprawom związanym z makijażem i fryzurą ślubną. Wizyta w salonie podczas wieczoru panieńskiego jest bardzo dobrą okazją na ustalenie tych szczegółów. Wówczas możemy przeprowadzić próbny makijaż, stylizację paznokci. Zaproszenie przyjaciółek na taki wieczorek panieński w salonie umożliwia też skonfrontowanie wyglądu panny młodej z wyglądem druhen i wymienienie się ewentualnymi uwagami co do koniecznych poprawek.

Piękne i basta

 I.  Manicure.

 II. Rytuał pielęgnacji twarzy indywidualnie dobrany do potrzeb skóry.

 III.  AromaSpa masaż. Niezapomniana podróż w krainę zapachów. Jedyna w swoim rodzaju lekcja relaksu, która przywróci harmonię duszy i ciała, głęboko odpręży, zregeneruje, nawilży i rozluźni. Zastrzyk witalności. Polecany w serii. 

Wartość pakietu: 350 zł.


Czekoladowa Pasja

 I.   Manicure SPA.

 II. Pedicure.

 III. Rytuał pielęgnacji twarzy indywidualnie dobrany do potrzeb skóry.

 IV.  „Chocolat SPA”. Zabieg pielęgnacyjny całego ciała. Peeling kawowy wspomoże krążenie, ciepła czekolada otuli Twoje ciało i pobudzi zmysły, zaś sauna oraz aromatyczny masaż przyprawią Cię o doskonały nastrój, a Twemu ciału przywrócą jędrność i jedwabistą gładkość.

Wartość pakietu: 710 zł.

Nie lubisz sztywnych ram? Stworzymy pakiet indywidualnie do Twoich potrzeb.

 
Pozycjonowanie Wrocław