Pakiety dla pary młodej:

Pakiety dla pary młodej:

Dla Niej:

 Relaks

 I. Manicure french.

 II. Pedicure french.

 III.  AromaSpa masaż. Niezapomniana podróż w krainę zapachów. Jedyna w swoim rodzaju lekcja relaksu, która przywróci harmonię duszy i ciała, głęboko odpręży, zregeneruje, nawilży i rozluźni. Zastrzyk witalności. Polecany w serii.

IV. Refleksoterapia twarzy.Działanie kosmetycznej refleksologii jest nieporównywalne z żadnym innym masażem twarzy. Jest to jedyny dostępny zabieg wykonywany na twarzy, który oprócz doskonałych efektów pielęgnacyjno-estetycznych, takich jak: przywracanie witalności skórze twarzy oraz działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące, ma również znaczenie zdrowotne dla całego organizmu.    

 Henna brwi + regulacja GRATIS.

Wartość pakietu: 300 zł.


Wytchnienie

 I.  Utwardzenie naturalnej płytki paznokcia french.

 II.  Pedicure SPA. Odprężająca kąpiel aromatyczna, indywidualnie dobrana pielęgnacja naskórka i paznokci, intensywny peeling solny i odprężający masaż przywrócą stopom dawno zapomnianą lekkość, a zastosowane w kosmetykach substancje aktywne odblokują i wzmocnią ściany naczyń krwionośnych.

 III.  Rytuał pielęgnacji twarzy indywidualnie dobrany do potrzeb skóry.

Ajurwedyjski masaż ramion i głowy GRATIS.

Wartość pakietu: 510 zł.


Zamyślenie

 I. Tipsy żelowe french.

 II.  Pedicure SPA french.

 III. Rytuał pielęgnacji twarzy indywidualnie dobrany do potrzeb skóry.

 IV. „Zabieg cesarzowej”. Ciepły peeling z rozdrobnionej soli z morza Martwego oraz aromatyczną kawą i dobroczynna parafiną oczyszczą i zremineralizują Twoje ciało, zaś regenerujący masaż z dodatkiem mleka koziego wydobędzie wszystkie atuty Twojego ciała.

Wartość pakietu: 700 zł.
 

Zapomnienie

I. Tipsy żelowe french.

II. Pedicure SPA french.

III. Sekret idealnej gładkości. Depilacja ciała ciepłym woskiem.

IV. Rytuał pielęgnacji twarzy indywidualnie dobrany do potrzeb skóry.

V. „Dotyk słońca” Zabieg samoopalający ciała i twarzy poprzedzony peelingiem z soli morskiej i parafiny zapewni Twojemu ciału jedwabistą gładkość, równomierny kolor i blask. Dla wszystkich, którzy kochają słonce!
Relaksacyjny masaż stóp i podudzi GRATIS.

Wartość pakietu: 1000 zł.


Dla Niego:

Harmonia duszy i ciała
I. Manicure.
II. Be-Man. Rytuał pielęgnacyjny twarzy specjalnie stworzony dla mężczyzn odpowiadający nawet najbardziej wymagającym skórom.
III. Relaksacyjny masaż ciała z gorącymi olejami. Sposób na głęboki relaks – stan, w którym na nowo dostrzegamy piękno otaczającego nas świata i nas samych. Co ciekawe, takie pozytywne nastawienie i odprężenie ciała uruchamia liczne mechanizmy regenerujące i samo- uzdrawiające naszego organizmu, aktywnie przeciwstawiając się niepożądanym procesom i wzmacniając funkcje wszystkich kluczowych dla zdrowia przemian. Pozostaje tylko utrzymać ten stan jak najdłużej...

Wartość pakietu: 400 zł.

Energia i witalność
I. Manicure SPA.
II. Pedicure SPA.
III. Be-Man. Rytuał pielęgnacyjny twarzy specjalnie stworzony dla mężczyzn odpowiadający nawet najbardziej wymagającym skórom.
IV. Masaż relaksacyjny z elementami shiatsu. Shiatsu to współczesna wersja mającej dwa tysiące lat tradycji leczenia dotykiem starożytnych Chin i Japonii. Jest to sztuka harmonizowania energii Yin i Yang w ciele człowieka płynącej w kanałach meridian i głównych narządach. Zaburzenia jej przepływu, blokady, niedobory czy nadmiary są - według mędrców starożytnego Wschodu - przyczyną wszelkich chorób i niedomagań. Połączenie tej „akupunktury bez igieł” z technikami relaksacyjnymi pomoże pozbyć się uporczywego napięcia karku lub bólów głowy, odświeży, doenergetyzuje i rozluźni Twoje ciało i umysł.

Wartość pakietu: 520 zł.

Pozycjonowanie Wrocław