Pakiety dla kobiet w ciąży

Pakiety dla kobiet w ciąży

Ciąża jest okresem,  w którym kobieta w sposób szczególny dba  o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zmiany hormonalne i wzrost masy ciała mogą nasilić dolegliwości związane z wrastaniem paznokci, powstaniem modzeli, odcisków oraz bolesnych pęknięć na przesuszonej skórze stóp. Kolejnym problemem doskwierającym kobietom ciężarnym są zaburzenia krążenia i bezpośrednio z nimi związane obrzęki i opuchlizny nóg. Łagodny masaż ułatwi odpływ chłonki i pobudzi krążenie, a zastosowane w kosmetykach substancje aktywne odblokują i wzmocnią ściany naczyń krwionośnych.

Orientalne smaki piękna
 I.  Manicure japoński. Manicure biologiczny połączony z peelingiem dłoni przywróci im
jedwabistą gładkość oraz odpowiednie nawilżenie.
II. Pedicure. Zabieg pielęgnacyjny stóp przywracający im gładkość i lekkość.
III. Relaksacyjny masaż stóp i podudzi/ pleców.

Wartość pakietu: 300 zł.

 Uczta dla skóry
I.  Manicure z parafiną.
II. Pedicure SPA. Odprężająca kąpiel aromatyczna, indywidualnie dobrana pielęgnacja naskórka i paznokci, intensywny peeling solny i odprężający masaż przywrócą stopom dawno zapomnianą lekkość, a zastosowane w kosmetykach substancje aktywne odblokują i wzmocnią ściany naczyń krwionośnych.
III. Rytuał pielęgnacyjny twarzy dobrany indywidualnie według potrzeb. Już od pierwszych dni ciąży zmienia się gospodarka hormonalna organizmu. Wskutek wzmożonej produkcji estrogenów zwiększyć się może produkcja łoju, pojawić się mogą zaskórniki, wypryski, lub odwrotnie – skóra twarzy może stać się przesuszona i wrażliwa. Proponowane przez nas zabiegi nie tylko zmniejszą problemy natury estetycznej , ale także zapewnią relaks, wyciszą emocje.
IV. Rytuał pielęgnacji ciała. Peeling całego ciała pobudza mikrocyrkulację, wzmacnia i ujędrnia skórę oraz delikatnie natłuszcza . Zmniejsza zatem kolejne defekty skóry – cellulit, rozstępy, które powstają lub pogłębiają się podczas ciąży.           

Wartość pakietu: 550 zł.
 
Nie lubisz sztywnych ram? Stworzymy pakiet indywidualnie do Twoich potrzeb.

Pozycjonowanie Wrocław