Dla Niego:

Dla Niego:

Harmonia duszy i ciała

 I.  Manicure.

 II.  Be-Man. Rytuał pielęgnacyjny twarzy specjalnie stworzony dla mężczyzn odpowiadający nawet najbardziej wymagającym skórom.

 III. Relaksacyjny masaż ciała z gorącymi olejami. Sposób na głęboki relaks – stan, w którym na nowo dostrzegamy piękno otaczającego nas świata i nas samych. Co ciekawe, takie pozytywne nastawienie i odprężenie ciała uruchamia liczne mechanizmy regenerujące i samo- uzdrawiające naszego organizmu, aktywnie przeciwstawiając się niepożądanym procesom i wzmacniając funkcje wszystkich kluczowych dla zdrowia przemian. Pozostaje tylko utrzymać ten stan jak najdłużej...

Wartość pakietu: 400 zł.


Energia i witalność

 I.  Manicure SPA.

II.  Pedicure SPA.

III.  Be-Man. Rytuał pielęgnacyjny twarzy specjalnie stworzony dla mężczyzn odpowiadający nawet najbardziej wymagającym skórom.

 IV.  Masaż relaksacyjny z elementami shiatsu. Shiatsu to współczesna wersja mającej dwa tysiące lat tradycji leczenia dotykiem starożytnych Chin i Japonii. Jest to sztuka harmonizowania energii Yin i Yang w ciele człowieka płynącej w kanałach meridian i głównych narządach. Zaburzenia jej przepływu, blokady, niedobory czy nadmiary są - według mędrców starożytnego Wschodu - przyczyną wszelkich chorób i niedomagań. Połączenie tej „akupunktury bez igieł” z technikami relaksacyjnymi pomoże pozbyć się uporczywego napięcia karku lub bólów głowy, odświeży, doenergetyzuje i rozluźni Twoje ciało i umysł.

Wartość pakietu: 520 zł.

Nie lubisz sztywnych ram? Stworzymy pakiet indywidualnie do Twoich potrzeb. 
Pozycjonowanie Wrocław